16 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ЄДНАННЯ!

Свято запровадив у 2022 році Володимир Зеленський. На тлі загрози нападу росії на нашу країну, коли західні держави називали імовірною датою агресії саме 16 лютого, президент закликав святкувати у цей день нове свято – День єднання. Воно покликане нагадати, що саме в єднанні - наші сила та міць.

БІЛГОРОД- ДНІСТРОВСЬКА ФІЛІЯ ООЦЗ ІНФОРМУЄ

Кожного дня в країні стає все більше учасників бойових дій. Тому на сьогодні служба зайнятості має різні програми, для того, щоб підтримати та допомогти тим героям, які захищають нашу країну.

"ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ" ІНФОРМУЄ  Виховний захід до Дня єднання

"ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ" ІНФОРМУЄ Виховний захід до Дня єднання

Для посилення консолідації українців, зміцнення стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість 16 лютого президентським указом від 14 лютого 2022 року оголошено Днем єднання. Ідея цього свята в тому, щоб показати світу єдність українського народу на тлі військової загрози.