Створення нового освітнього простору в філії "Маразліївський НКВ І ступеня ДНЗ" Широківсього НВК "ЗОШ І- ІІІ ст-ДНЗ"
Вчителі розпочали роботу по підготовці до нового навчального року ,а саме створення нового освітнього простору для учнів 1 класу НУШ( нової української школи).
Процес створення триває і далі...

Новини освіти

В закладах освіти Маразліївської сільської проводяться заходи з дотримання пожежної безпеки.

Новини освіти

Велике прибирання – працівники Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради та педагоги навчальних закладів громади долучились до заходів з благоустрою території населених пунктів громади. Так, 22.04.2021 року було організоване прибирання території дитячої площадки в с. Маразліївка, а 23.04.2021 року здійснено вапнування дерев на автомобільному шляху від с.Монаші до с.Маразліївка. Крім того, традиційно навесні, кожного року також долучаються до проведення весняної екологічної толоки педагоги навчальних закладів громади. Педагогічні колективи прибирають території своїх навчальних закладів, висаджують квіти, збирають торішнє листя та впорядковують паркові території. 23.04.2021 року трудилися, як бджілки і працівники Маразліївської сільської ради, які впорядковували територію сільської ради та с.Полянка. Проведені заходи з благоустрою були спрямовані на поліпшення екологічного, санітарного та естетичного стану території Маразліївської сільської ради.

Новини освіти

За повідомленням Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради, 23.04.2021 року педагогічні колективи навчальних закладів громади взяли активну участь у місячнику з благоустрою шкільної та пришкільної території.

Новини освіти

В навчальних закладах Маразліївської сільської ради встановлюється пожежна сигналізація.

Тренінг: «Ненасильницька комунікація в освітньому середовищі».

18.06.2020 року педагоги Олексіївського НВК – ліцей стали учасниками одноденного тренінгу під назвою: «Ненасильницька комунікація в освітньому середовищі». Для проведення комунікативного навчання адміністрація навчального закладу запросила сертифіковану випускницю школи "Інженери Порозуміння", Юлію Колесник. Ненасильницьке спілкування – це чудовий спосіб розвитку емоційного інтелекту, а також унікальний метод саморозвитку всіх учасників навчального процесу. Це метод нових стратегій та нових методів спілкування, а вже потім отримання певного результату. В ході практичного навчання тренер надала комплекс діючих порад щодо вирішення конфліктних ситуацій на практиці для задоволення потреб кожної із сторін. Крім того, учасники тренінгу активно відповідали на запитання Юлії, виконали групові завдання та отримали нові знання з запропонованої теми.