Обмеження використання побутових приладів з великою енергоємністю у пікові години.

Внаслідок зупинки та плановий ремонт 16.05.2023р. чергового енергоблоку на Рівненській атомній електростанції (енергоблок № 3 Рівненської АЕС) в об'єднаній енергосистемі України прогнозується дефіцит потужності, в першу чергу під час проходження вечірнього максимуму споживання, протягом всього весняно-літнього періоду.

Програма для підприємців «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах воєнного стану». Старт мінікурсу 24.05.2023 року.

Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська міська територіальна громада відкриває реєстрацію на безкоштовний мінікурс та акселераційну програму для підприємців «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах воєнного стану». Старт мінікурсу 24.05.2023 року.

З Днем морської піхоти України!

З Днем морської піхоти України! Бажаю вам великих перемог на морі, сильних духом товаришів зі зброї та вічної морської слави. Дякую за вашу відданість та самовідданість у захисті нашої країни. Нехай морський вітер завжди буде сприятливим, а шляхи вашої місії успішними!

SCHOLARSHIP UKRAINE КОНКУРС ДЛЯ СТУДЕНТІВ

У IX конкурсі надається 2 гранти з призовим фондом 42 000 грн. Гранти освітяни можуть використати на: сплату навчання в навчальному закладі або будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця. У сучасних умовах цей конкурс є як ніколи актуальним, щоб українські студенти відчули підтримку у непростий час та не втратили надію у достойне майбутнє.

Про ринок праці та надання послуг Білгород-Дністровською філією Одеського обласного центру зайнятості

ІНФОРМАЦІЯ про ринок праці та надання послуг Білгород-Дністровською філією Одеського обласного центру зайнятості у січні – квітня 2023 року (в т.ч. Саратський та Татарбунарський відділи)  Впродовж січня - квітня 2023 року послугами Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості користувалися 1689 безробітних. Серед загальної чисельності безробітних –78,9% (1333) складали жінки,  21,8 % (368) - молодь до 35 років, 59,6% (1006) – мешканці сільської місцевості. Мали статус безробітного 99 осіб з числа вивільнених громадян (звільнені у зв’язку зі скороченням, реорганізацією, ліквідацією підприємств, установ, організацій).