Я впевнена: жінки можуть добитися всього, чого завгодно,

якщо вони хочуть цього достатньо сильно»

Мері Кей Еш

Жінка у професії: кар'єра та життя

Фахівці Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості   створюють для своїх клієнтів  найбільш сприятливі можливості для професійного розвитку, розбудови власної кар’єри, залучають їх до активних заходів, підвищують впевненість у власних силах. Безсумнівно, професійний ріст багато в чому  залежіть від самої людини.

Так , наша клієнтка  Тетяна,  звернулася до фахівців служби зайнятості у січні цього року. Попрацювавши інспектором з кадрів, економістом, бухгалтером, вона шукала роботу  в   споріднених сферах.

Не даремно кажуть, що  цілеспрямованість завжди дозволяє досягнути успіху. Вже 9 лютого, від свого кар’єрного радника,  вона отримала направлення на співбесіду  в КЗ «Білгород-Дністровська спеціальна школа».  Набуті знання та професійний досвід дозволили жінці  блискавично досягти бажаного результату.   І зараз Тетяна головний бухгалтер -   ключовий і  цінний  співробітник закладу. Бажаємо їй подальших професійних досягнень та успіхів.