Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про  прийняття у комунальну власність Маразліївської сільської ради

майна, що перебуває в користуванні закладу охорони здоров’я

Відповідно до статті 142 Конституції України, керуючись статтями 16, 26, 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій» від 17.11.2020 року, № 1009-IX, згідно Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», з метою забезпечення належного фінансування і утримання об’єктів комунальної власності, які будуть фінансуватися із бюджету Маразліївської сільської ради, сільська рада

1. Прийняти майно закладу охорони здоров’я зі спільної власності територіальних громад Білгород-Дністровського району, управління яким здійснює Білгород-Дністровська районна рада, у комунальну власність Маразліївської сільської ради, а саме:

1.1. Фельдшерсько - акушерського пункт с. Монаші Білгород-Дністровського району Одеської області, місцезнаходження: 67744 Одеська область, Білгород-Дністровський район с. Монаші, вул. Миру, 98.

2. Затвердити акти приймання-передачі майна закладу охорони здоров’я із спільної власності територіальних Білгород-Дністровського району, управління яким здійснює Білгород-Дністровська районна рада, у комунальну власність Маразліївської сільської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та регуляторної діяльності ради (голова комісії Пестов О.В.) та постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (голова комісії Іваненко В.М.).

Маразліївський сільський голова                                                                             В.О. Топор

с.  Маразліївка

«___» лютого 2021 року