Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження Положення про

постійні комісії  Маразліївської сільської ради

восьмого скликання

Керуючись ст. 47  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Маразліївська сільська рада

1. Затвердити Положення про постійні комісії Маразліївської сільської ради, що додається.

2. Головам утворених постійних комісій Маразліївської сільської ради забезпечити на першому засіданні кожної комісії вирішення питань щодо структури комісії, у тому числі обрання заступника голови та секретаря комісії.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та регуляторної діяльності ради (голова комісії - ________).

Маразліївський сільський голова                                                                                                        В.О.Топор

с.  Маразліївка

«___» листопада 2020  року

№ ____ - VІІІ