В адміністративному центрі Маразліївської сільської ради ось уже котрий день тривають ремонтні роботи.

Дата: 19.06.2017 16:09

Актуальність цих робіт, полягає в тому, щоб створити належні умови для роботи органів місцевого самоврядування Маразліївської об’єднаної територіальної громади. А це і Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, Фінансовий відділ, Муніципальна охорона і працівники сільської ради, які після капітального ремонту, зайдуть в нові, сучасні кабінети. Вже зроблено багато роботи, великі кабінети розділено на декілька невеличких приміщень, ремонтується електропроводка та повністю завершено заміну вікон на нові енергозберігаючі. Проведення капітального ремонту приміщення адмінбудинку сільської ради дозволить в подальшому економити бюджетні кошти, які б витрачались на проведення поточних ремонтів, а також, в результаті впровадження енергозберігаючих заходів буде забезпечена економія бюджетних коштів на опалення приміщення. Ось так, крок за кроком, спільними зусиллями “влада + громада” і виконуємо заплановане.