18.06.2017 року в Будинку Культури с. Маразліївка на святковому концерті: «Низький уклін людям в білих халатах» вітали усіх медичних працівників Маразліївської сільської ради. З професійним святом присутніх медичних працівників та гостей привітали начальник Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради Гайцук І.І., завідуюча пунктом екстреної швидкої допомоги Калініна О.Г., ветерани медичної праці, спеціаліст по роботі з сім’ями, дітьми та молоддю та вчителі Маразліївського НВК І ступеня. Святкову атмосферу свята створили, ведучі та артисти Будинку Культури с. Маразліївка, які разом зі своїм наставником, художнім керівником Пономарьовою Р.В. підготували гарні концертні номери. Хлопчики та дівчатка виконували пісні, танцювали енергійні таночки та разом з ведучими вручали квіти та грамоти медичним працівникам громади, які зробили вагомий внесок у розвиток медицини та довгі роки працювали та працюють на медичній ниві. В цей святковий день згадали кожного і тих, кого вже не має з нами і тих хто знаходиться на заслуженому відпочинку. До привітань долучилися і представники дитячого християнського табору «Перлина», учасники якого подарували гостям дві чудові пісні. Художній керівник Будинку Культури с. Маразліївка підготувала чудову презентацію, яку всі могли побачити на екрані. Переглядаючи сторінки презентації, кожен медичний працівник побачив себе та своїх колег як на роботі в кабінеті, так і на дільниці. Юні артисти довгі дві години вражали своїм талантом і подарували всім присутнім гарний святковий настрій. На згадку про такий чудовий день, всі медичні працівники Маразліївської сільської ради зробили колективне фото та привітали один одного з професійним святом. Будемо надіятись, що святкування Дня медичного працівника стане традицією, і вже наступного року на тому ж місці і в той же час всі мед працівники зберуться своєю великою дружньою родиною в Будинку Культури с. Маразліївка.