Особистий прийом громадян

Дата: 09.11.2017 16:04

09.11.2017 року заступник начальника Білгород – Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Даниленко Надія Олександрівна в приміщенні Маразліївської сільської ради провела особистий прийом громадян з питань перерахунку та нарахування пенсій. Також Даниленко Н.О. поспілкувалася із працівниками Маразліївської сільської ради та надала роз’яснення щодо нарахування пенсій працюючим особам та окреслила основні зміни з якими зіштовхнуться державні службовці при зборі необхідного пакету документів для отримання пенсійної виплати за віком. Особливу увагу було приділено питанню вдосконалення пенсійної системи та впровадження новітніх інформаційних технологій у роботі Пенсійного фонду. Зупинилася Даниленко Н.О. і на питаннях змін в пенсійному законодавстві, наповнення бюджету Пенсійного фонду, легалізації заробітної плати та зайнятості населення.