Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Центру пробації в Одеській області

Дата: 22.05.2020 17:45

Ми захищаємо безпеку громадян, профспілка захищає нас!

З метою запобігання поширення епідемії коронавірусної інфекції під час загальнодержавного карантину працівники Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області отримали від Профспілкової організації персоналу ДУ «Центр пробації» такі необхідні на сьогодні засоби індивідуального захисту: неопренові захисні маски багаторазового використання, антисептики, захисні окуляри та нітрилові рукавички.

Така підтримка створює можливості для захисту себе й оточуючих від поширення коронавірусної інфекції COVID-19, адже працівники пробації працюють в умовах підвищеного ризику та залишаючись на службі дбають про безпеку громадян.

Дякуємо Профспілковій організації персоналу ДУ «Центр пробації» за отримані засоби індивідуального захисту.

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний

відділ філії ДУ «Центр пробації»