Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області

Дата: 17.03.2020 16:57

Тренінг «Рішення, від яких залежить наше життя»

Кожен наш вчинок продовжує створювати нас самих                                        Ф. Ніцше

Кожну секунду ми робимо вибір, який в кінцевому підсумку визначає нашу долю. Сидіти прямо або згорбившись, сказати тепле слово людині або подивитися на неї з роздратуванням. Ці рішення не здаються значними, але це ті самі кроки, з яких складається наше життя.

17 березня 2020 року психологом Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області  Оленою Чумак  проведено з під обліковими суб’єктами пробації тренінгове заняття «Рішення, від яких залежить наше життя».

В ході тренінгу учасників було ознайомлено з раціональним та іраціональним процесом мислення. Обговорювали які фактори впливають на прийняття рішень, як і яким чином можна зробити правильне рішення. Також, акцентували увагу на емоційному стані, аналізували вплив емоцій на наше життя. Присутні ділилися інформацією про власні ресурси, які допомагають в стресових ситуаціях.

Олена Чумак