УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 18.02.2020 21:52

Шановні жителі Маразліївської сільської ради!

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан освітлення, вулично-дорожньої мережі, озеленення та чистота села – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це - показник рівня участі  громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населених пунктів нашої громади.

Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.). Відповідно до ст. 255 Кодексу, протоколи про порушення мають право складати уповноважені особи виконавчого комітету та органи внутрішніх справ. Слід зазначити, що Кодексом України про адміністративні правопорушення відмінено такий вид відповідальності, як попередження.

Порушеннями правил благоустрою вважаються: неналежний санітарний стан територій; влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на  прилеглій та дворовій території (до уваги – особливо в районі приватного сектора); стоянка транспортних засобів на газонах; самовільне розміщення на спорудах, стовпах, опорах та інших не відведених для цього місцях оголошень, плакатів, об’яв; несвоєчасне косіння об`єктів рослинного карантину, забур’яненість; виконання робіт з порушенням вимог благоустрою населених пунктів.

Просимо Вас, шановні громадяни, керівники підприємств, установ та організацій об’єднаної територіальної громади по новому поглянути на питання благоустрою тих територій, за які Ви несете відповідальність і дотримуватись Правил благоустрою території Маразліївської сільської  об’єднаної територіальної громади для  забезпечення чистоти і порядку, дотримання тиші в громадських місцях на території сіл нашої громади.

З повагою,

Маразліївської сільської ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)