РІШЕННЯ (ПРОЕКТ)

Про інвентаризацію майна комунальної власності,

що знаходяться в оперативному управлінні Управління

освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту.

Керуючись ст. 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  заслухавши інформацію Маразліївського сільського голови Чумака О.О., щодо проведення інвентаризації майна комунальної власності, що знаходиться в оперативному управлінні Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів сільської ради,  Маразліївська сільська  рада

1. Затвердити список майна комунальної власності, що знаходиться в оперативному управлінні  Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів сільської ради (додаток 1).

2. Відповідно до висновків комісії по інвентаризації здійснити списання основних засобів та матеріалів, яким вичерпано термін придатності (додаток 2).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії сільської ради.

Маразліївський сільський голова                                                                           О.О.Чумак

28 лютого 2020 року

№ _____ - VІІ