РІШЕННЯ (проект)

Про  надання Горбачову Олексію Івановичу

в довгострокове користування терміном на

10 років земельної ділянки для ведення особистого

селянського господарства  в с. Широке,

вул. Шкільна, 54, 56.

Керуючись ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 36, 124 Земельного Кодексу  України, розглянувши заяву гр. Горбачова О.І. про надання  в довгострокове користування терміном на 10 років земельної ділянки для ведення  особистого селянського господарства в с.Широке, вул. Шкільна,54,56, Маразліївська  сільська рада

1.Надати гр. Горбачову О.І. в довгострокове користування терміном на 10 років земельної ділянки для ведення  особистого селянського  загальним розміром  1,10 га  в с.Широке по вулиці  Шкільна,54,56,  на території Маразліївської сільської ради, Білгород-Дністровського району, Одеської області.

2. Зобов’язати гр. Горбачова О.І. у повному обсязі сплачувати земельний податок згідно прийнятих ставок податку за землі сільськогосподарського призначення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва,   екології, природокористування та земельних відносин  (голова Коваленко В.С.).

Маразліївський сільський голова                                                                                                 О.О.Чумак

«28» лютого  2020 року

№       - VІ1