Новини громади

Дата: 10.01.2020 20:20

В рамках програми "Безпечна громада" в населених пунктах Маразліївської ОТГ встановили камери відеоспостереження.

Аби фіксувати порушення правил дорожнього руху та правил благоустрою в с. Олексіївка та в с.Маразліївка встановили камери відеоспостереження. Впровадження таких заходів – це, насамперед, допомога правоохоронним органам у швидшому реагуванні на злочини, контролі за трафіком на дорозі, а також нагляд за місцями громадського скупчення нашого населення (магазини, поштове відділення, адмін будівля Маразліївської сільської ради). Тому попереджаємо всіх, що за вашими діями тепер буде стежити "пильне око" нашої громади, яка прагне до порядку та чистоти на нашій території, а також недопущення неправомірних дій, які матимуть негативні наслідки. Наступні заходи зі встановлення камер відеоспотереження будуть реалізовані в с. Великомар'янівка.

P.S. Вуличні камери відеоспостереження встановлені за кошти з місцевого бюджету саме в тих населених пунктах, які мають пряме підключення до інтернет мережі (оптичне волокно).