Про звіт керівників структурних підрозділів Маразліївської сільської ради щодо роботи підрозділів за 2019 рік

Дата: 26.12.2019 07:25

Маразліївська сільська рада

Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про звіт керівників структурних підрозділів

Маразліївської сільської ради щодо роботи підрозділів за 2019 рік

Керуючись ст. 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  заслухавши звіти керівників структурних підрозділів Маразліївської сільської ради про роботу ввірених їм відділів та управлінь за 2019 рік,  Маразліївська сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Звіт начальника фінансового управління Маразліївської сільської ради Щербенко А.Б., про діяльність управління за 2019 рік вважати задовільним (незадовільним).

2. Звіт начальника управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Маразліївської сільської ради Бадіної О.Ю., про діяльність управління за 2019 рік вважати задовільним (незадовільним).

3. Звіт начальника відділу ЖКГ та Б Маразліївської сільської ради Іваненка В.М., про діяльність відділу за 2019 рік вважати задовільним (незадовільним).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії сільської ради.

Маразліївський сільський голова                                                                               О.О.Чумак

с. Маразліївка

28 січня 2020 року