Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

гр.  Веселову Сергію Павловичу для будівництва і

обслуговування житлового будинку, господарських

будівель і споруд (присадибна ділянка)в с. Олексіївка,

вул. Миру, 35,  Білгород-Дністровського району, Одеської області

Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 40, 78, 81, 118, 121, 125, 186,  Земельного Кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Веселову Сергію Павловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер  ділянки  №5120884200:02:002:0075  в с.Маразліївка,  вул. Залізнична,14, Білгород-Дністровського району, Одеської області, Маразліївська сільська рада

1. Затвердити громадянину  України  Веселову Сергію Павловичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою:  с.Маразліївка,  вул. Залізнична, 14,  Білгород-Дністровського району,  Одеської області згідно Витягу з Державного земельного кадастру №НВ-5112575682019 від 02.12.2019 року.

2. Передати громадянину України Веселову Сергію Павловичу безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею 0,2193 га, кадастровий номер: №5120884200:02:002:0075   із земель житлової та громадської забудови Маразліївської сільської ради для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка),  яка розташована  за адресою: с.Маразліївка, вул. Залізнична, 14, Білгород-Дністровського району,  Одеської області.

3. Право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цього права (стаття 125 Земельного кодексу України).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, екології, природокористування та земельних відносин  (голова Коваленко В. С.)

Маразліївський сільський голова                                                                                О.О.Чумак

28 січня 2020 року

№ _____ - VІІ