Про затвердження розпоряджень, прийнятих в міжсесійний період з 22.11.2019 р. по 24.12.2019 р.

Дата: 26.12.2019 07:32

Маразліївська сільська рада

Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження розпоряджень,

прийнятих в міжсесійний період

з 22.11.2019 р. по 24.12.2019 р.

Керуючись ст. 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію Калініної О.Г., голови постійної комісії з питань законності, правопорядку, етики, депутатській та регуляторній діяльності і захисту прав громадян, Маразліївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розпорядження, прийняті в  міжсесійний період з 22.11.2019 року по 24.12.2019 року згідно переліку, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку, етики, депутатській та регуляторній діяльності і захисту прав громадян (голова комісії Калініна О.Г.)

Маразліївський сільський голова                                                                                О.О.Чумак

с. Маразліївка

28 січня 2020 року