Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про  інвентаризацію майна комунальної

власності, що знаходяться у користуванні медичних закладів

Керуючись ст. 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  заслухавши інформацію Маразліївського сільського голови Чумака О.О., щодо необхідності проведення інвентаризації майна комунальної власності, Маразліївська сільська  рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити список майна комунальної власності, що знаходиться у користуванні медичних закладів згідно додатка 1.

2. Відповідно до висновків комісії з інвентаризації здійснити списання основних засобів та матеріалів, яким вичерпано термін придатності згідно додатка 2.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку та комунальної власності (голова Флора В.О.).

Маразліївський сільський голова                                                                           О.О.Чумак

28 січня 2020 року

№ _____ - VІІ