Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

приватизацію житлової квартири 31 в будинку № 92

по вулиці  Верхня в селі Олексіївка, Білгород-Дністровського району,

Одеської області

Керуючись пп. 30 п. 1 ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву Голвченко К.І., щодо надання її дозволу на приватизацію житлової квартири № 31 в будинку № 92 по вулиці Верхня, в селі Олексіївка, Білгород-Дністровського району, Одеської області, яка є комунальною власністю територіальної громади Маразліївської сільської ради та додані документи,  враховуючи пропозиції громадської комісії із житлових питань виконавчого комітету Маразліївської сільської ради,  Маразліївська  сільська рада

1. Надати згоду Головченко К.І., мешканці села Олексіївка, (склад сім'ї – дві особи) на приватизацію житлової квартири № 31 в будинку № 92 (загальна площа – 42,9 кв. м., житлова площа – 29,69 кв. м.), по вулиці Верхня, в селі Олексіївка, Білгород-Дністровського району, Одеської області, яка є комунальною власністю територіальної громади Маразліївської сільської ради.

2. Контроль за виконання рішення покласти на постійні комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку та комунальної власності (голова Флора В.О.) та з питань законності, правопорядку, депутатській та регуляторній діяльності і захисту прав громадян (голова Калініна О.Г.).

Маразліївський сільський голова                                                                                О.О.Чумак

20 грудня 2019 року

______ - VІІ