Р І Ш Е Н Н Я (проект)

Про  відмову Саченко Юрію Семеновичу

у наданні земельної ділянки  безоплатно

у власність для ведення особистого селянського

господарства

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», розглянувши клопотання учасника АТО гр. Саченко Юрія Семеновича, жителя м. Білгород-Дністровський, вулиця Дністровська, 35, щодо  можливості надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність по вулиці Виноградна, 19-21 в с. Маразліївка на території Маразліївської сільської ради,  Білгород-Дністровського району, Одеської області, Маразліївська сільська рада,

1. Відмовити гр. Саченко Юрію Семеновичу в наданні  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність, місце розташування якої було позначено на картографічній схемі, так, як затребувана земельна ділянка (с. Маразліївка, вулиця Виноградна 19-21) в дійсності  розташована в с. Полянка та за своїм цільовим призначенням відноситься до земель житлової та громадської забудови, не належить до земель сільськогосподарського призначення, а саме: до земель запасу державної чи комунальної власності Маразліївської сільської ради.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, екології, природокористування та земельних відносин (голова Коваленко В. С.).

Маразліївський сільський голова                                                                                О.О.Чумак

29 листопада  2019 року

№ ____ - VІІ