Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про виконання Маразліївського сільського

бюджету за підсумками роботи у ІІ кварталі  2019 року

Керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.143 Конституції України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», відповідно до рішення Маразліївської сільської ради № ____ - VIІ від  12.12.2018 року «Про бюджет Маразліївської  сільської ради на 2019 рік», заслухавши інформацію начальника фінансового управління Щербенко А.Б., про виконання Маразліївського сільського бюджету за підсумками роботи у ІІ кварталі 2019 року, Маразліївська сільська рада  визначає, що сільський бюджет за доходами виконаний  по загальному фонду – 110,46 відсотків, по спеціальному фонду – 73,10 відсотків до планових звітних призначень. Видаткова частина бюджету виконана по загальному фонду – 66,55  відсотків, по спеціальному фонду – 23,66  відсотків.

Основні показники перевиконання у ІІ кварталі 2019 року: податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата – 937,1 тис. грн., орендна плата з юридичних осіб – 359,9 тис. грн., земельний податок з юридичних осіб – 308,9 тис. грн, податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати -243,3 тис.грн. Заборгованість по заробітній платі станом на 01.07.2019 року відсутня. Кредиторська  та дебіторська заборгованість станом на 01.07.19 року відсутня. Виходячи з вищевикладеного Маразліївська сільська рада:

ВИРІШИВ:

1. Затвердити виконання Маразліївського бюджету за підсумками роботи у ІІ кварталі 2019 року по доходах у сумі  21187,0 тис. грн., згідно додатку 1; по видаткам у сумі 21622,3 тис. грн., згідно додатку 3.

2. Затвердити профіцит та дефіцит бюджету у сумі   9773,7 тис. грн., згідно додатку 2 по спеціальному фонду.

3. Затвердити видатки по міжбюджетним трансфертам з місцевого бюджету Маразліївської сільської ради до районного бюджету Білгород-Дністровської районної державної адміністрації та до Білгород-Дністровського міського бюджету у сумі – 4831,2 тис. грн., згідно додатку 4.

4. Затвердити перелік місцевих програм , які будуть фінансуватися за рахунок коштів

сільського бюджету  у 2019 році  384,0 тис. грн., згідно додатку 5

5. Затвердити видатки по об’єктам, які у 2019 році будуть проводитися  за рахунок коштів бюджету розвитку громади в сумі 9773,7 тис. грн., згідно додатку 6.

6. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства  та комунальної власності (голова Флора В.О.).

Маразліївський сільський голова                                                                                    О.О.Чумак

«___» жовтня 2019 року

№ ____ - VІІ