Р І Ш Е Н Н Я  (ПРОЕКТ)

Про внесення змін і доповнень до

рішення сільської ради від 12.12.2018 року

№ 834-VІІ «Про затвердження  штатних  розписів

апарату Маразліївської сільської ради, її

структурних підрозділів та закладів сільської

ради на 2019 рік» із змінами та доповненнями

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, враховуючи виробничу необхідність Маразліївська сільська рада,

1. Внести зміни і доповнення в рішення сільської ради від 12.12.2018 року №         -VІІ «Про затвердження  штатних розписів апарату Маразліївської сільської ради, її структурних підрозділів та закладів сільської ради на 2019 рік (додаються).

2. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства  та комунальної власності (голова Флора В.О.).

Маразліївський сільський голова                                                                       Чумак О.О.

«___» жовтня 2019 року

№ ____ - VІІ