Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

управління відділу житлово-комунального

господарства та благоустрою

Маразліївської сільської ради

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію сільського голови Чумака О.О., щодо виробничої необхідності передачі автомобіля  марки  ВАЗ модель 211540 реєстраційний номер ВН 7417 ЕЕ в оперативне управління відділу житлово-комунального господарства та благоустрою сільської ради,  Маразліївська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати автомобіль  марки  ВАЗ модель 211540 реєстраційний номер ВН 7417 ЕЕ в оперативне управління відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Маразліївської сільської ради.
  2. Затвердити акти приймання-передачі автомобіля  марки  ВАЗ модель 211540 реєстраційний номер ВН 7417 ЕЕ в оперативне управління відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Маразліївської сільської ради.
  3. Контроль за виконання рішення покласти на постійні комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку та комунальної власності (голова Флора В.О).

Маразліївський сільський голова                                                                         О.О.Чумак

«___» жовтня 2019 року

№ ____ - VІІ