Оздоровлення дітей пільгових категорій Маразліївської сільської ради

Дата: 26.06.2019 08:10

15 червня цього року стартувала літня відпочинкова кампанія, організована Управлінням освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради.
Ось і настала довгоочікувана та омріяна пора літніх канікул, яскравих вражень, позитивних емоцій, період зміцнення здоров’я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод! Як правило, найкращий літній відпочинок відбувається в дитячих таборах, де кожен вільно почуває себе в колі однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, загартовується, цікаво, різноманітно та з користю проводить дозвілля. Щоліта діти пільгового контингенту Маразліївської сільської ради мають гарну можливість (за кошти з місцевого бюджету) відпочити у дитячому таборі «Медик-2», що знаходиться в смт. Сергіївка (Білгород-Дністровський район Одеська область). Відпочиваючи на березі Чорного моря школярі насолоджуються літніми канікулами та просто класно проводять час на дискотеках, прогулянках, екскурсіях та біля теплої водички.