Дата: 10.08.2018 09:01

Оголошення!

Шановні користувачі послуг комунального підприємства «Олексіївське», доводимо до Вашого відома, що усі комунальні послуги (квартплата, вода, водовідведення), Ви можете сплачувати не тільки через відділення «Укрпошти», але і через інтернет – додаток « Приват 24 », для цього надаємо  банківські реквізити :

Розрахунковий рахунок : 26005060261688

МФО : 328704

Код ОКПО : 36140123

Банк Южне ГРУ «Приватбанк»

Отримувач коштів : КП «Олексіївське»

Призначення платежу : Прізвище, ім’я, по-батькові, адреса (за якою сплачуються ком. послуги), показники пристрою обліку води (теперішні мінус попередні = різниця)

Також Ви можете сплачувати комунальні послуги карткою будь-якого банку України,  безпосередньо у бухгалтерії КП «Олексіївське», за адресою: с.Олексіївка, вул..Верхня, буд.91 (середня п’ятиповерхівка), для цього Вам необхідно мати при собі розрахункову книжку та банківську картку.

КП«Олексіївське»