Оголошення

Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Олексіївський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» (с.Олексіївка, вул. Центральна, 6-б) з оплатою праці згідно штатного розпису.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

• Громадянин України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі в конкурсі в термін з 26.07.2018р. по 26.08.2018 р. надати наступні документи до конкурсної комісії (Управління освіти, культури, сім’ї і спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради (с. Маразліївка, вул. Миру, 152)):

-заяву про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості.

За довідками звертатися за тел.:096-608-50-38

Перелік конкурсних питань на знання

Конституції України.

Законів України:

- Про освіту;

- Про загальну середню освіту;

- Про позашкільну освіту;

- Про дошкільну освіту;

- Про запобігання та протидії корупції;

- Про захист персональних даних;

Кодексу законів про працю в Україні.

Державних стандартів загальної середньої освіти.

Положення про навчальні заклади загальної середньої освіти.

Типового положення про атестацію педагогічних праці