Вже з 1 вересня 2018 року учні перших класів Маразліївської сільської ради навчатимуться за допомогою ігрових наборів Lego – «Шість цеглинок». Це набори, які допоможуть дітям з кожного навчального закладу Маразліївської ОТГ опановувати матеріал інтерактивно, цікаво та наочно. При цьому вчителі матимуть більше можливостей застосовувати пошукові методи навчання, стимулювати дітей до навчання у більшцікавий та належний для цієї вікової групи спосіб. Ці набори можна використовувати для інтегрованого навчання, літературного читання, занять з математики, пошукової проектної діяльності, ігор і фізкультхвилинок, як інструмент в роботі практичного психолога. І що дуже важливо – за допомогою цих наборів можна ефективно розвивати оперативну пам’ять дітей і не тільки….“
05.07.2018 року голова Маразліївської сільської ради Чумак О.О. особисто отримав набори Lego в Департаменті освіти та науки Одеської ОДА та в найближчий час здійснить їхню передачу в навчальні заклади нашої громади.