Щороку, голова Маразліївської сільської ради Чумак О.О. та депутатський корпус спільно з начальником Управління ОКСМС Гайцук І.І., приділяють велику увагу питанню організації відпочинку та оздоровлення учнів Широківського навчально - виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Маразліївської сільської ради (опорна школа) та його філій (Великомар’янівський НВК, Долинівський НВК, Маразліївський НВК, Олексіївська ЗОШ). Цього року за рахунок коштів з місцевого бюджету, які були виділені сесією Маразліївської сільської ради дитячий табір Медик – 2 смт. Сергіївка, який знаходиться на березі Чорного моря відвідали 75 учнів навчальних закладів Маразліївської ОТГ. Організацією збору дітей, вчителів та підвозу їх на шкільних автобусах до табору займався директор Широківського НВК І – ІІІ ступенів Завгородній О.Ф., який особисто контролював своєчасний та комфортний підвіз школярів до місця призначення та збору усіх необхідних документів (медичних довідок, списків) для організації літнього оздоровчого відпочинку наших учнів.
Оздоровлення та відпочинок у таборі Медик-2 смт. Сергіївка для дітей Маразліївської ОТГ проходив цікаво і змістовно. Знайомство з новими друзями, заняття в гуртках, рухливі ігри, плавання в теплій водичці Чорного моря – все це збагатило відпочиваючих дітей як фізично, так і духовно. Після напруженого навчального року, школярі Маразліївської ОТГ нарешті розслабилися та отримали купу позитивних емоцій від морського круїзу на катері та відвідання дитячих дискотек, вистав, концертів в таборі. П’ятиразове харчування стало хорошим доповненням відпочинку та релаксації наших діток. Разом зі своїми наставниками – вчителями: Шевченко І.П., Новостройною В.С., Новостройною К.В., Зеленяк О.К., Шевченко Л.А., Заклюкою Л.Ф., Ляшенко І.О. школярі брали активну участь у конкурсах, спортивних змаганнях та турнірах, які проходили в таборі кожного дня. Незабутні літні враження залишаться з учнями навчальних закладів Маразліївської ОТГ надовго, а вдома вони часто згадуватимуть дні, проведені у таборі Медик-2 смт. Сергіївка.