У Маразліївській ОТГ для учнів шкіл придбали новий шкільний автобус

Дата: 30.05.2018 15:55

Для підтримки освіти в Маразліївській об’єднаній територіальній громаді, що на Одещині, з метою забезпечення комфортного підвозу дітей з віддалених населених пунктів до навчальних закладів, в травні місяці 2018 року був придбаний новий шкільний автобус на 32 посадочних місця, вартістю 1 млн. 675,9 тисяч гривень. Кошти на придбання автобуса були виділені з державного та місцевого бюджетів. Приємно усвідомлювати, що наша держава дійсно опікується об’єднаними громадами, надає свою дієву фінансову підтримку для їх розвитку та спільно з місцевими бюджетами сприяє втіленню реформ в життя на місцях. Адже придбання нового шкільного автобуса сприятиме зменшенню складних питань в організації підвезення дітей до місця навчання та додому. Вітаємо учнів закладів освіти Маразліївської ОТГ з таким необхідним в навчальному процесі придбанням.