Діти Маразліївської сільської ради відпочивають в дитячому християнському таборі "Перлина"

Дата: 31.07.2017 10:20

Вже третій рік поспіль, в період літніх канікул, на території Маразліївської сільської ради функціонує дитячій християнський табір «Перлина». Перша зміна табору працювала в с. Широкому, де підвозилися діти з с. Долинівка та с. Великомар’янівка. Друга зміна табору функціонує в с. Маразліївка, де також відпочивають діти з с. Монаші та с. Олексіївка. Протягом дня з дітьми займаються волонтери, які показують майстер класи з вишивки, малювання, аплікації. Разом з дітьми вони вивчають вірші, пісні, розповідають цікаві історії та грають в спортивні ігри. Також діти можуть відпочити та пострибати на батутах, поковзати на гірках та поласувати солодощами, які роздають волонтери. Відпочинок в таборі дасть змогу дітям знайти нових друзів, отримати купу позитивних емоцій та просто розслабитись та відчути насолоду від літніх канікул.