Мультимедійний комплекс у школі.

Дата: 25.10.2017 08:32

Сучасну школу вже неможливо уявити без комп'ютерної техніки та комп'ютерних технологій. Вони так міцно увійшли в наше життя, так закріпилися в ньому, що неможливо увити людину, яка б не розуміла про що йдеться. Освіта не стала виключенням з цього процесу.

Відповідно до пріоритетного проекту розвитку освіти в школах почали з'являтися інтерактивні дошки, мультимедійні проектори тощо. Такий перший мультимедійний комплекс з’явився в Олексіївській ЗОШ І – ІІ ступенів. Тепер вчителі та учні школи матимуть можливість повністю керувати будь-якою комп'ютерною демонстрацією - виводити на екран дошки картинки, карти, схеми, створювати й переміщати об'єкти, запускати відео й інтерактивні анімації, виділяти важливі моменти кольоровими позначками, працювати з різноманітними комп'ютерними програмами. І все це прямо з дошки, не втрачаючи візуального контакту з класом і не прив'язуючись до свого комп'ютера.