Форум регіонального розвитку «Південна мрія»

Дата: 25.10.2017 08:29

В Одесі розпочався Форум регіонального розвитку «Південна мрія» Питання сучасної регіональної політики обговорили на першому Форумі регіонального розвитку для об’єднаних громад Одеської, Миколаївської та Херсонської областей. Мета форуму – обмін кращими практиками місцевих та обласних проектів, інформаційна підтримка та налагодження суспільного діалогу. У заході взяли участь представники обласної влади, об’єднаних територіальних громад, малого та середнього бізнесу, а також агенції регіонального та місцевого розвитку. Відвідали Форум регіонального розвитку «Південна мрія» і представники Маразліївської сільської ради (секретар Топор А.І. та заступник Маразліївського сільського голови Іваненко В.М.). Відвідуючи такі заходи представники об’єднаних громад дізнаються багато корисної інформації, яку потім використовують у своїй роботі.